Museumssenteret i Hordaland

Ei stemme til tida



Tilsette alle avdelingar

28.09.2010 - 06:48

NAMN

Avdeling/stilling

Telefon

E-post

Arnesen, Hilde Grotnes Norsk Trikotasjemuseum, formidlar 91705645 hilde.arnesen@muho.no

Benson,Sarah 

Bevaringstenestene, tekstilkonservator

91695799

sarah.benson@muho.no

Berens, Liesa

Bevaringstenestene, Atelierleiar ved kulturhistorisk atelier Møbel- og gjenstandskonservator

47665691

liesa.berens@muho.no

Brevig, Ida Fløystad

Bevaringstenestene, gjenstandskonservator

 

ida.floystad.brevig(a)muho.no

Bøe, Torunn Kojan Bevaringstenestene, avd.leiar 90920987 torunn.kojan.boe@muho.no
Børte, Ildrid

Norsk Trikotasjemusem, 
formidlar

91705645

ildrid(a)muho.no
Dale, Hanne Norsk Trikotasjemuseum, samlingsforvaltar   hanne.dale@muho.no
Eriksen, Roy Henrik Bevaringstenestene, driftsleiar 90775198 roy.henrik.eriksen@muho.no
Fineid, Ivar Lyngheisenteret, driftsteknikar 41268323 ivar.fineid@muho.no

Gadle, Abdel Mohamed

Bevaringstenestene og Norsk Trikotasjemuseum, reinhaldar/teamarbeidar

 

abdelkarim.mohamed.gadle(at)muho.no

Gamborg, Siri Norsk Trikotasjemuseum,

formidlar/museumsbutikk

  siri.gamborg@muho.no
Garmann, Ida Areklett Bevaringstenestene, tekstilkonservator

91695799

ida.areklett.garmann@muho.no
Gjøls-Andersen, Anders Bevaringstenestene,        preventiv konservator - gjenstandskonservator   andersgjolsandersen@muho.no
Guhl, Dennis Osterøy museum, permisjon    
Hagenes, Matias Havrå, gardsarbeidar prosjekt 56390290/ 91584616  
Halvorsen, Elisabeth Herdla Administrasjonen, direktør 90792832 elisabeth.halvorsen@muho.no

Hannsidal, Anne-Mari

Osterøy museum, museumskonsulent 90419225 anne-mari.hannisdal@muho.no
Haugrønning, Ingrid Norsk Trikotasjemuseum, formidlingskoordinator 97528010 ingrid@muho.no
Holum, Lene Sollesnes Administrasjonen, personalleiar 99242207 lene.sollesnes.holum@muho.no
Jensen, Marit A. Havråtunet,

teamleiar/fagansvarleg

56390290/ 95914742 marit.adelsten.jensen@muho.no
Jordal, Solveig Osterøy museum,

teamleiar/fagansvarleg

94172250 solveig.jordal@muho.no
Karstensen, Mona Lyngheisenteret/ Vestnorsk utvandringssenter, prosjektleiar 91776140 mona.karstensen@muho.no
Kutschera, Lena Eikeland Vestnorsk utvandringssenter, teamleiar/fagansvarleg 56372000/ 91712961 lena.kutschera@muho.no
Kvingedal, Torhild Lyngheisenteret,

teamleiar/fagansvarleg

95158756

torhild@lyngheisenteret.no

Løvald, Monica Bevaringstenestene gjenstandskonservator   monica.lovald(at)muho.no
Mellingen, Harald Vestnorsk utvandringssenter,
handverkar/ driftsteknikar
56372000/ 91852437

harald.mellingen@muho.no

Mostrøm, Tove Havråtunet, driftsleiar 56390290/ 91725922 tove.mostrom@muho.no

Moxon, Philippa

Bevaringstenestene, Atelierleiar- tekstil

91695799

philippa.moxon(at)muho.no

Myklebust, Bjørnar

Norsk Trikotasjemuseum, handverkar

90918406

bjornar.myklebust@muho.no

Oddekalv, Trond Norsk Trikotasjemuseum, driftsleiar 90953486

trond.oddekalv@muho.no

Pletten, Astrid Helen Bergås Lyngheisenteret, driftsteknikar kulturlandskap/ servicemedarbeidar 92498978 astrid.pletten@muho.no
Ramstrøm, Ann Kristin Norsk Trikotasjemuseum, avdelingsleiar 98867180 annkristin.ramstrom@muho.no
Risbruna, Ellen Marie Norsk Trikotasjemuseum, formidlar (permisjon)   ellenmarierisbruna@muho.no
Seilfaldet, Heidi Bevaringstenestene, museumskoordinator   heidi.seilfaldet@muho.no
Sætre, Arild Kulturverntenesta, sivilarkitekt mnal 95048705

arild.saetre@muho.no

Tallaksen, Nikolai Rypdal Osterøy museum, samlingsutviklar

92244420

nikolai.tallaksen@muho.no

Thomassen, Mette Administrasjonen, økonomileiar 90100878 mette.thomassen@muho.no
Tverlid, Geir Arne Norsk Trikotasjemuseum, maskinreparatør 90114375 geir.arne.tverlid@muho.no
Vassenden, Arne Havråtunet, handverkar 56390290 arne.vassenden@muho.no
Vikne, Magne Roald Havråtunet, handverkar 56390290/ 91304824 magne.roald.vikne@muho.no

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kva skjer

Ein kveld med Sjur Hjeltnes på Prærien (30.08.2019 - Vestnorsk utvandringssenter)
Kulturkveld - "Vinje vår mann" (06.09.2019 - Lyngheisenteret)
Kom i gang med plantefarging (07.09.2019 - Osterøy museum)
Familiedag på Prærien (08.09.2019 - Vestnorsk utvandringssenter)
Med tradisjon og fantasi - utforsk oppstadveven (19.10.2019 - Osterøy museum)
Lag dine eigne tresko (19.10.2019 - Osterøy museum)
Ull på Prærien i Ullveka (23.10.2019 - Vestnorsk utvandringssenter)
Familiesundag i Ullveka (27.10.2019 - Lyngheisenteret)
Bokdykk i ulne mysterier med Gunnar Staalesen (27.10.2019 - Lyngheisenteret)

Sjå hele kalenderen

 

Digitalt Museum

Her kan du sjå kva som finst i samlingane våre

Museumslosen - lenke