Museumssenteret i Hordaland

Ei stemme til tida



Tilsette alle avdelingar

28.09.2010 - 06:48

NAMN

Avdeling/stilling

Telefon

E-post

Benson,Sarah 

Bevaringstenestene, tekstilkonservator

55251086

sarah.benson@muho.no

Berens, Liesa

Bevaringstenestene, Atelierleiar ved kulturhistorisk atelier Møbel- og gjenstandskonservator

55251180

liesa.berens@muho.no

Brevig, Ida Fløystad

Bevaringstenestene, gjenstandskonservator

55251088

ida.floystad.brevig(a)muho.no

Bøe, Torunn Kojan Bevaringstenestene, avd.leiar 55251088/ 90920987 torunn.kojan.boe@muho.no
Børte, Ildrid

Norsk Trikotasjemusem, 
omvisar

  ildrid(a)muho.no
Dale, Hanne Norsk Trikotasjemuseum, samlingsforvaltar 55251098 hanne.dale@muho.no
Eriksen, Roy Henrik Bevaringstenestene, driftsleiar 55251185/90775198 roy.henrik.eriksen@muho.no
Fineid, Ivar Lyngheisenteret, driftsteknikar 41268323 ivar.fineid@muho.no

Gadle, Abdel Mohamed

Bevaringstenestene og Norsk Trikotasjemuseum, reinhaldar/teamarbeidar

55251091

abdelkarim.mohamed.gadle(at)muho.no

Gamborg, Siri Norsk Trikotasjemuseum,

formidlar/museumsbutikk

55251090 siri.gamborg@muho.no
Garmann, Ida Areklett Bevaringstenestene, tekstilkonservator 55251184 ida.areklett.garmann@muho.no
Gjøls-Andersen, Anders Bevaringstenestene,        preventiv konservator - gjenstandskonservator 55251089 andersgjolsandersen@muho.no
Guhl, Dennis Osterøy museum, permisjon    
Hagenes, Matias Havrå, gardsarbeidar prosjekt 56390290/ 91584616  
Halvorsen, Elisabeth Herdla Administrasjonen, direktør 55251801/ 90792832 elisabeth.halvorsen@muho.no

Hannsidal, Anne-Mari

Osterøy museum, museumskonsulent 90419225 anne-mari.hannisdal@muho.no
Haugrønning, Ingrid Norsk Trikotasjemuseum, formidlingskoordinator  55251094/97528010 ingrid@muho.no
Holum, Lene Sollesnes Administrasjonen, personalleiar 55251802/ 99242207 lene.sollesnes.holum@muho.no
Jensen, Marit A. Havråtunet,

teamleiar/fagansvarleg

56390290/ 95914742 marit.adelsten.jensen@muho.no
Jordal, Solveig Osterøy museum,

teamleiar/fagansvarleg

94172250 solveig.jordal@muho.no
Karstensen, Mona Lyngheisenteret/ Vestnorsk utvandringssenter, prosjektleiar 91776140 mona.karstensen@muho.no
Kutschera, Lena Eikeland Vestnorsk utvandringssenter, teamleiar/fagansvarleg 55251809/ 56372000/ 91712961 lena.kutschera@muho.no
Kvingedal, Torhild Lyngheisenteret,

teamleiar/fagansvarleg

95158756

torhild@lyngheisenteret.no

Løvald, Monica Bevaringstenestene gjenstandskonservator 55251088 monica.lovald(at)muho.no
Mellingen, Harald Vestnorsk utvandringssenter,
handverkar/ driftsteknikar
56372000/ 91852437

harald.mellingen@muho.no

Mostrøm, Tove Havråtunet, driftsleiar 56390290/ 91725922 tove.mostrom@muho.no
Myklebust, Bjørnar

Norsk Trikotasjemuseum, handverkar

90918406

bjornar.myklebust@muho.no

Oddekalv, Trond Norsk Trikotasjemuseum, driftsleiar 90953486

trond.oddekalv@muho.no

Pletten, Astrid Helen Bergås Lyngheisenteret, driftsteknikar kulturlandskap/ servicemedarbeidar 92498978 astrid.pletten@muho.no
Ramstrøm, Ann Kristin Norsk Trikotasjemuseum, avdelingsleiar 55251081/ 98867180 annkristin.ramstrom@muho.no
Risbruna, Ellen Marie Norsk Trikotasjemuseum, formidlar 55251085 ellenmarierisbruna@muho.no
Seilfaldet, Heidi Bevaringstenestene, museumskoordinator 55251084 heidi.seilfaldet@muho.no
Sætre, Arild Kulturverntenesta, sivilarkitekt mnal 55251806/ 95048705

arild.saetre@muho.no

Tallaksen, Nikolai Rypdal Osterøy museum, samlingsutviklar

92244420

nikolai.tallaksen@muho.no

Thomassen, Mette Administrasjonen, økonomileiar 55251800/ 90100878 mette.thomassen@muho.no
Tverlid, Geir Arne Norsk Trikotasjemuseum, maskinreparatør 55251095/ 90114375 geir.arne.tverlid@muho.no
Vassenden, Arne Havråtunet, handverkar 56390290 arne.vassenden@muho.no
Vikne, Magne Roald Havråtunet, handverkar 56390290/ 91304824 magne.roald.vikne@muho.no

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kva skjer

Reis med "Gamle Dampen" D/S Oster til musea i sommar (23.06.2019 - Museumssenteret i Hordaland)
Bokdykk på Lygra (23.06.2019 - Lyngheisenteret)
Kurs i veving av varafell på oppstadvev 2019 (24.06.2019 - Osterøy museum)
Laftekurs på Osterøy museum (28.06.2019 - Osterøy museum)
Utvandringsfestivalen 2019 (28.06.2019 - Vestnorsk utvandringssenter)
Kurs i spinning med Elizabeth Johnston (30.06.2019 - Osterøy museum)
Slåttasundag på Lyngheisenteret (30.06.2019 - Lyngheisenteret)
Sommarkonsert med Stíne Norse (07.07.2019 - Lyngheisenteret)
Vikingdag på Lygra 4. august 2019 (04.08.2019 - Lyngheisenteret)
Ein kveld med Sjur Hjeltnes på Prærien (30.08.2019 - Vestnorsk utvandringssenter)
Kulturkveld - "Vinje vår mann" (04.09.2019 - Lyngheisenteret)

Sjå hele kalenderen

 

Digitalt Museum

Her kan du sjå kva som finst i samlingane våre

Museumslosen - lenke