Museumssenteret i Hordaland

Ei stemme til tida

Tilsette alle avdelingar

28.09.2010 - 06:48
Namn Avdeling/stilling
Telefon
E-post
Bøe, Torunn Kojan Bevaringstenestene, avd.leiar 55251088 torunn.kojan.boe@muho.no
Børte, Ildrid

Norsk Trikotasjemusem,

omvisar

  ildrid(a)muho.no
Dale, Hanne Norsk Trikotasjemuseum, samlingsforvaltar 55251083 hanne.dale@muho.no
Eitrheim, Aud Mari Administrasjonen,

personalleiar

55251802/ 97601366 aud.mari.eitrheim@muho.no
Eriksen, Roy Henrik Bevaringstenestene, driftsleiar 55251185/90775198 roy.henrik.eriksen@muho.no
Fineid, Ivar Lyngheisenteret, driftsteknikar   ivar.fineid@muho.no
Gamborg, Siri Norsk Trikotasjemuseum,

formidlar/museumsbutikk

55251090 siri.gamborg@muho.no
Garmann, Ida Areklett Bevaringstenestene, tekstilkonservator 55251184 ida.areklett.garmann@muho.no
Gilje, Sigrid Norsk Trikotasjemusem,

omvisar

47240531 sigridgilje@muho.no
Gjøls-Andersen, Anders Bevaringstenestene, atelierleiar- kulturhistorisk - gjenstandskonservator 55251089 andersgjolsandersen@muho.no
Guhl, Dennis Osterøy museum, driftsteknikar 56193440/97124753 dennis.guhl@muho.no

Hannsidal, Anne-Mari

Osterøy museum, museumskonsulent 56193440 anne-mari.hannisdal@muho.no
Haugrønning, Ingrid Norsk Trikotasjemuseum, formidlingskoordinator  55251094/97528010 ingrid@muho.no
Heierland, Ida Dyrkorn Vestnorsk utvandringssenter, permisjon 55251809/97047990 ida.dyrkorn.heierland@muho.no

Jagare, Kajsa

Bevaringstenestene, 

gjenstandskonservator

 

kajsa.jagare@muho.no

Jensen, Marit A. Havråtunet, avdelingsleiar 56390290/ 95914742 marit.adelsten.jensen@muho.no
Jordal, Solveig Osterøy museum, avdelingsleiar 94172250 solveig.jordal@muho.no
Juuhl, Marta Kløve Osterøy museum, prosjekt 56193454 martaklovejuuhl@muho.no
Kvarme, Harald Norsk Trikotasjemuseum, maskinarbeidar    
Kunze, Friederike Bevaringstenestene, tekstilkonservator 55251086 friederike.kunze@muho.no
Kutschera, Lena Eikeland Vestnorsk utvandringssenter, teamleiar/fagansvarleg 55251809/ 56372000/ 91712961 lena.kutschera@muho.no
Kvingedal, Torhild Lyngheisenteret, avdelingsleiar 56356410/ 95158756 torhild@lyngheisenteret.no
Martinussen, Atle Ove Administrasjonen, direktør 55251801/ 90368990 atle.ove.martinussen@muho.no
Mellingen, Harald Vestnorsk utvandringssenter,
handverkar/ driftsteknikar
56372000/ 91852437

harald.mellingen@muho.no

Monstad, Kjetil Havråtunet, permisjon 56390290 kjetil.monstad@muho.no
Mostrøm, Tove Havråtunet, handverkar 56390290/ 91725922 tove.mostrom@muho.no
Myklebust, Bjørnar

Norsk Trikotasjemuseum, handverkar

90918406

bjornar.myklebust@muho.no

Oddekalv, Trond Norsk Trikotasjemuseum, driftsleiar 90983732

trond.oddekalv@muho.no

Pletten, Astrid Helen Bergås Lyngheisenteret, driftsteknikar kulturlandskap/ servicemedarbeidar 56356410/ 92498978 astrid.bergas.pletten@muho.no
Ramstrøm, Ann Kristin Norsk Trikotasjemuseum, avdelingsleiar 55251081/ 98867180 annkristin.ramstrom@muho.no
Risbruna, Ellen Marie Norsk Trikotasjemuseum, formidlar 55251085 ellenmarierisbruna@muho.no
Seilfaldet, Heidi Bevaringstenestene, museumskoordinator 55251084 heidi.seilfaldet@muho.no
Standnes, Else Norsk Trikotasjemuseum, reinahaldar  456 60 473 else.standnes@muho.no
Sætre, Arild Kulturverntenesta, sivilarkitekt mnal 55251806/ 95048705

arild.saetre@muho.no

Tallaksen, Nikolai Rypdal Osterøy museum, samlingsutviklar

92244420

nikolai.tallaksen@muho.no

Thomassen, Mette Administrasjonen, økonomileiar 55251800/ 90100878 mette.thomassen@muho.no
Tverlid, Geir Arne Norsk Trikotasjemuseum, maskinreparatør 55251095/ 90114375 geir.arne.tverlid@muho.no
Vassenden, Arne Havråtunet, vikar 56390290  
Vikne, Magne Roald Havråtunet, handverkar 56390290/ 91304824 magne.roald.vikne@muho.no

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kva skjer

Barnesøndag 26. mars (26.03.2017 - Norsk Trikotasjemuseum)
Hosanger Treskofabrikk treng nye treskomakarar! (27.03.2017 - Osterøy museum)
Programslipp: Bergen Strikkefestival 2017 (28.03.2017 - Norsk Trikotasjemuseum)
Migrasong - tonane dei bar med seg over havet (17.09.2017 - Vestnorsk utvandringssenter)
Bergen Strikkefestival 2017 (29.09.2017 - Norsk Trikotasjemuseum)

Sjå hele kalenderen

 

Digitalt Museum

Her kan du sjå kva som finst i samlingane våre